Stadion Miejski w Drzewicy przy ulicy Błonie 1, to na chwilę obecną jeden z najładniejszych kameralnych obiektów z niższych klas rozgrywkowych województwa łódzkiego. Obiekt znajduje się tuż przy drodze wojewódzkiej 728.
Przez długie lata obiekt niszczał, aż do roku 2013 kiedy to rozpoczął się na drzewickim stadionie poważny remont. Kompleksowa przebudowa trwała do czerwca 2014, kiedy to dokonano odbioru. Zakres prac modernizacji obejmował m.in budowę trybun z dostępem dla osób niepełnosprawnych o pojemności 1130 miejsc siedzących (krzesełka plastikowe). Zarówno płyta stadionu jak i całość obiektu została ogrodzona. Za jedną z trybun powstał parking o powierzchni 1050 m2. Za bramkami zamontowano piłkochwyty, zamontowano także boksy dla zawodników rezerwowych. Drzewicki stadion posiada płytę boiska o nawierzchni trawiastej – jedną z ładniejszych w województwie. Jej wymiary to 108 x 68 m.
Stadion Miejski w Drzewicy to na co dzień obiekt, z którego korzystają piłkarze MGKS – u Drzewica (dawnego Gerlacha). Odbywają się tu także gminne festyny czy inne imprezy okolicznościowe (dożynki, itp.)