Stadion miejski w Tomaszowie Mazowieckim oddano do użytku pod koniec lat 50 XX wieku (1959 rok). Od 2004 roku stadion nosi imię Braci Gadajów, o czym możemy się dowiedzieć z symbolicznej tablicy znajdującej się na ścianie budynku klubowego.
Obiekt przez długie lata niszczał, a poważne inwestycje i renowacje stadionu miały miejsce dopiero na przestrzeni ostatnich kilku lat, na co wpływ miała także postawa miejscowej Lechii, która tutaj rozgrywa swoje mecze.
Najpierw w 2016 roku po stronie wschodniej została zrównana z ziemią stara trybuna główna (konstrukcja opierająca się na wale ziemnym), a na jej miejsce zamontowano nową, metalową konstrukcję na około 1 000 miejsc siedzących (plastikowe krzesełka). Trybunę wschodnią oddano do użytku we wrześniu 2016 roku. Koszt całości prac tego etapu zamknął się w kwocie ok. 500 000 zł.
Na kolejną poważniejszą modernizację przyszło poczekać do lata 2019, kiedy to rozpoczęła się przebudowa trybuny zachodniej wraz z budową zadaszenia na ok. 300 miejsc. Inwestycja, której koszt wynosił ok. półtora miliona złotych zakończyła się pod koniec 2019 roku.
Na dzień dzisiejszy obiekt przy Nowowiejskiej posiada 2 trybuny (położenie wschód – zachód) i może pomieścić ok. 1 500 widzów. Arena posiada bieżnię wokół płyty boiska, co sprawia, że można uznać stadion za wielofunkcyjny. Wymiary płyty na dzień dzisiejszy to 104 x 70 m.
Na terenie przy Nowowiejskiej 9/27 obok boiska głównego znajdują się także: dwa mniejsze  trawiaste oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią i trybuną.

grudzień 2019

Listopad 2018